Orzeł Glinianka - KP Tanew Wólka Tanewska 0-4 (0-2)

Już w niedzielę, 05.06.2016 o godzinie 13;30 w ramach 20 kolejki na boisku w Gliniance miejscowy Orzeł zmierzy się z trzecią w tabeli "Tanewką" z Wólki Tanewskiej. Spotkanie poprowadzi trójka sędziowska: Sienkiewicz (główny) Mulawka, Zadworny.

W poprzednim spotkaniu obu drużyn padł remis 3-3, chociaż to Tanew prowadziła już 3-0, jednak bramki Drąga, Nikolasa i Smolenia dały drużynie Orła cenny remis w tym wyjazdowym spotkaniu. W jutrzejszym meczu nie zagrają na pewno: Petrusiewicz, Moskot, Nikolas, Drąg G oraz Smoleń M, cieszy natomiast powrót do składu Sobczyka oraz tu uwaga - legendarnego rozgrywającego Glinianki - Pawła Gumieli, który wraca do swojej świetnej formy za czasów sprzed poważnej kontuzji. Będzie to debiut naszego rozgrywającego przed własną publicznością w tym sezonie. Warto zaznaczyć, że będzie to również pojedynek dwóch czołowych strzelców ligi; Piwko (27 goli) vs Pieróg (29 goli).

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na to spotkanie , początek godzina 13;30